:: ::

Новости Дворца

25 ноября 2020 г.

Намінацыя “Калядная зорка”

1 месца

Грукава Валерыя, 14 гадоў

Удальцова Анастасія, 13 гадоў

“Калядная зорка” (тэкстыль, выцінанка)

педагог Скробат Святлана Вітальеўна

ДУА “Сярэдняя школа г.п. Краснасельскі”

 

Іваноўская Паліна, 14 год

Харытонаў  Рыгор, 12 год

“Калядная зорка” (ізаніць)

аб’яднанне “Студыя “Вытокі”

педагог  Сасноўскі Сяргей Іванавіч

аб’яднанне “Студыя “Ткацтва”

педагог  Іоч Таццяна Віктараўна

ДУА “Шчучынскі палац творчасці дзяцей і моладзі”

 

2 месца

Гайдучэня Віялета, 11 год

«Калядная зорка» (змешаная тэхніка)

аб’яднанне па інтарэсах «Натхненне»

педагог Сердзюкова Таццяна Іванаўна

ДУА «Сярэдняя школа № 16 г. Гродна»

 

3 месца

Выдзерка Гяоргій, 13 гадоў

«Чароўная зорка» (выцінанка)

педагог  Выдзерка Святлана Уладзіміраўна

ДУА “Гімназія № 5 г. Гродна”

 

Намінацыя “Зімовы спорт”

1 месца

Лебядзевіч Вікторыя, 15 гадоў 

“Чакайце, хутка буду” (тэкстыль)

народны  аматарскі калектыў

маладзёжная студыя моды “Купава”

педагог Богдзель Анастасія Іосіфаўна

ДУА “Гродзенскі раённы цэнтр творчасці

дзяцей і моладзі”

 

2 месца

Зенкіна Дыяна, 15 гадоў

“Сябруем са спортам” (вязанне)

аб’яднанне па інтарэсах “Бісерапляценне”

педагог Зенкіна Ганна Станіславаўна

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

“Прамень” г. Гродна”

 

Гаўраш Ганна, 12 гадоў

“Модна быць здаровым” (валянне)

аб’яднанне па інтарэсах “Ачумелыя ручкі”

педагог Гаўраш Галіна Іосіфаўна

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

“Спектр” г. Гродна”

 

3 месца

Шыдлоўская Ангеліна, 11 гадоў

Вайцяхоўскі Ілля, 11 гадоў

Бурдук Маргарыта, 12  гадоў

“Мы за спорт” (тэкстыль)

узорная студыя дэкаратыўна-прыкладнога

мастацтва “Чароўны куфэрак”

педагог: Вайцяхоўская Наталля Мікалаеўна

ДУА “Ашмянскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Намінацыя “Навагодняя ёлка”

1 месца

Зукулас Ксенія, 12 гадоў

“Елачка” (вышыўка)

аб’яднанне па інтарэсах “Крэатыўны дызайн”

педагог Пратапопава Вольга Васільеўна

ДУА “Краснасельскі раённы цэнтр

творчасці дзяцей і моладзі”

 

Дзенісюк Ульяна, 13 гадоў

“Красуня” (лазапляценне)аб’яднанне па інтарэсах “Вяселка творчасці”

педагог Цыдзік Анжэла Вячаславаўна

ДУА “Слонімскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” 

2 месца

Зібарава Анастасія, 14 гадоў

“Казачная елка” (вязанне, тэкстыль)аб’яднанне па інтарэсах “Рукадзельніца”

педагог Аслаўская Святлана Георгіеўна

ДУА “Гімназія № 2 г. Ваўкавыска”

 

Волкава Дар’я,10 гадоў

“Беларуская красуня”

аб’яднанне па інтарэсах “Кірмаш падарункаў”

педагог Альбяртовіч Вольга Уладзіміраўна

ДУА “Слонімскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

3 месца

Боцька Максім, 16 гадоў

“Саламяная прыгажуня” (саломаплаценне)

аб’яднанне па інтарэсах “Фантазія”

педагог Машкала Інна Вячаславаўна

ДУА “Мастоўскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” 

Ражко Ганна, 10 гадоў

“Лясная прыгажуня” (стрынг-арт)

аб’яднанне па інтарэсах “Рукатворнаямайстэрня”

педагог Сяўко Наталля Мікалаеўна

УА “Сярэдняя школа № 38 г. Гродна”

 

Борчанка Усевалад, 13 гадоў

“Навагодняя елка” (тэкстыль)

аб’яднанне па інтарэсах “ДПТ”

педагог Борчан Наталля Уладзіміраўна

ДУА “Гродзенскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” 

Намінацыя “Арт-аб’ект”

1 месца

Гарбун Дар’я, 16 гадоў

Крэчка Ганна, 16 гадоў

“Калядная піраміда” (воўна)

гурток “Майстэрня рукадзелля”

педагог Жук Алена Уладзіміраўна

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі г.п. Зэльва”

Ненартовіч Сяргей, 13 гадоў

“Батлейка”(разьба па дрэве) студыя “Стружка”

педагог Лялько Дзмітрый Іванавіч

ДУДА “Воранаўскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” 

2 месца

Роік Кацярына, 14 гадоў

Семянчук Анастасія, 8 гадоў

“Віфлеемская зорка над Гародняй”

студыя выяўленчага мастацтва“Юны мастак”

педагог Семянчук Юлія Аляксандраўна

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

“Спектр” г. Гродна”

 

Матылевіч Карына, 15 гадоў

ЖыдокВалерыя, 15 гадоў

Марусава Маргарыта,14 гадоў

«Свята Раства Хрыстова» (салома) 

узорны тэатр моды “Спадчына”

педагог: Сурмінава Ала Аляксееўна

ДУА “Ваўкавыскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Федасевіч Ульяна,11 гадоў

Суцягіна Рада, 11 гадоў

Іванчык Адрыяна, 14 гадоў

Раманава Ксенія, 16 гадоў

“Анёльскі дом” (роспіс па дрэву)

аб’яднанне па інтарэсах “Ізастудыя”

педагог Раманава Любоў Раманаўна

УА “Гродзенскі дзяржаўны абласны Палац творчасці дзяцей і моладзі”

 

3 месца

Анікевіч Надзея, 14 гадоў

Авіжэц Алёна, 13 гадоў

“Вігілія” (змешаная тэхніка)

узорная студыя выяўленчага мастацтва

“Каляровы аловак”

педагог Манекіна Ганна Сяргееўна

клуб “Наваградскія волаты”

педагог Семярнік Кацярына Юр’еўна

ДУА “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Астрамовіч Барыс, 13 год

Сакабінзон Алена, 13год

Полка “Анёл Раства» (мастацкі роспіс)

узорная студыя выяўленчага мастацтва “АртМир”

педагог: Вербіловіч Валянціна Станіславаўна

ДзУА “Ашмянскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

Салейка Вераніка, 11 гадоў

“Божае нараджэнне” (лён, фетр)

аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлка творчасці”

педагог Багалейша Аксана Паўлаўна

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі г. Свіслач”

 

Намінацыя “Навагодні персанаж”

Узроставая катэгорыя 8-12 гадоў

1 месца

Правілава Дзінара, 10 гадоў

Казлова Марыя,12 гадоў“У Новы год – у новым капялюшу” (лён)

аб’яднанне па інтарэсах “Адраджэнне”

педагог Пятрухіна Нэлі Уладзіміраўна

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

“Спектр” г. Гродна”

 

2 месца

Смірнова Агаф’я, 11 гадоў

“Каза-калядоўшчыца”  (пап’е-машэ)

аб’яднанне па інтарэсах “Чараўнікі”

педагог Смірнова Сафія Генадзеўна

ДУА “Лідскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Юхно Анастасія, 11 гадоў 

“Гаспадыня зімы” (змешаная тэхніка)

аб’яднанне па інтарэсах “Творчасць”

педагог Аўсішчар Таццяна Іванаўна

УА “Гродзенскі дзяржаўны абласны Палац творчасці дзяцей і моладзі”

Базюк Паліна, 10 гадоў

Некарстнава Яўгенія, 14 гадоў

Рыбак Кацярына, 11 гадоў

“Бычок Цімоша” (салома)

аб’яднанне па інтарэсах “Сузор’е”

педагог Віннічак Валянціна Вільеўна

ДУА “Астравецкі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

3 месца

Андруконіс Віялета, 11 гадоў

Войшніс Дар’я, 12гадоў,

Сенько Караліна, 11лет

“Снягурка” (воўна)

аб’яднанне па інтарэсах “Купалінка”

педагог Макрыцкая Аксана Чаславаўна

ДУДА “Воранаўскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Ясюля Ангеліна, 11 гадоў

“Снегавік” (тэкстыль)

аб’яднанне па інтарэсах “Сундучок ідэй”

педагог Саўчанка Вольга Сцяпанаўна

ДУДА “Карэліцкі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Узроставая катэгорыя 13-16 гадоў

1 месца

Трусевіч Вікторыя, 13 гадоў

Лосіч Мілана, 13 гадоў

“Накалядавала” (салома, лён)аб’яднанне па інтарэсах “Вітраж”

педагог Кумішча Вераніка Мікалаеўна

ДУА “Астравецкі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” 

2 месца

Байгот Кацярына, 14 гадоў

Патапчык Ул’яна, 14 гадоў

“Сярэбраны бычок”

аб’яднанне па інтарэсах “Ачумелыя ручкі”

педагог Дзем’яновіч Анастасія Сяргееўна

ДУА “Шчучынскі палац творчасці дзяцей і моладзі”

 

 Балтрукевіч Аліна,15 гадоў

“Сімвал года” (тэкстыль)

аб’яднанне па інтарэсах “Рукатварэнне”

педагог Глазкіна Ларыса Іванаўна

ДУА “Мастоўскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

3 месца

Зенкевіч Наталля, 13 гадоў

“Бычок Красуля” (вязанне кручком)

факультатыў  “Тэкстыльныя фантазіі”

педагог Місюкевіч Алена Мікалаеўна

ДУА “Сярэдняя школа № 3 г. Ашмяны”

 

Намінацыя “Беларуская зіма”

Узроставая катэгорыя 8-12 гадоў

1 месца

Арлукевіч Паліна, 10 гадоў

Бяганская Анастасія, 10 гадоў

“Зіма ў вялікім горадзе” (вышыўка)

аб’яднанне па інтарэсах “Вышыўка”

педагог Ганевіч Святлана Мікалаеўна

ДУА “Лідскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

2 месца

Вакула Валерыя, 10 гадоў

Дрокіна Аліса, 10 гадоў

“Бычок – упрыгожаны бачок”

аб’яднанне па інтарэсах “Залатыя ручкі”

педагог Міхно Гражына Мар’янаўна

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

“Спектр” г. Гродна”

 

3 месца

Грынбаум Аніта, 12 гадоў

“Зімовыя птушкі” (кераміка)

аб’яднанне па інтарэсах “Кераміка”

педагог Бандарэнка Анастасія Сяргееўна

ДУА “Смаргонскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Узроставая катэгорыя 13-16 гадоў

1 месца

Алісіевіч Ульяна, 14 гадоў

“Зімовым вечарам” (маляванка)

народны аматарскі калектыў маладзёжная

студыя моды “Купава”

педагог Іванова Ганна Пятроўна

ДУА “Гродзенскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

2 месца

Дзядовіч Дар’я, 14 гадоў

Абрамчык Дар’я, 14 гадоў

“Зімовы вечар” (вышыўка)

аб’яднанне па інтарэсах “Рукатворны свет”

педагог Харкевіч Марына Рамазанаўна

ДУА ”Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

г. Дзятлава”

 

Шымановіч Сняжана, 14 гадоў

“Зімовыя Анёлы” (выцінанка)

аб’яднанне па інтарэсах “Дызайн”

педагог Булаева Ірына Валянцінаўна

УА “Гродзенская спецыяльная агульнаадукацыйная

школа-інтэрнат для дзяцей з парушэннем слыху”

 

3 месца

Паўлоўская Паліна, 16 гадоў

“Калядкі” (выцінанка)

аб’яднанне па інтарэсах “Натхненне”

педагог Ленец Таццяна Вітальеўна

ДУА “Сярэдняя школа № 16 г. Гродна”

 

Намінацыя “Зімовыя святы Беларусі”

Узроставая катэгорыя 8-12 гадоў

1 месца

Сарасек Анжаліка, 9 гадоў

Воранава Дар’я, 10 гадоў

Хаменка Раман, 10 гадоў

“Зайцы-калядоўшчыкі”

узорная студыя дэкаратыўна-

прыкладнога і выяўленчага мастацтва “Вытокі”

педагог Кіркіцкая Любоў Віктараўна

ДУА “Гімназія № 5 г. Гродна”

 

Хаменок Валерыя, 10 гадоў

“На Каляды” (выцінанка)

аб'яднанне па інтарэсах “Мастацтва рукаддзелля”

педагог Турчэнік Алена Генрыхаўна

ДУА”Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі г. Дзятлава”

 

2 месца

Вайцяхоўскі Ілля, 11год

Ромаш Ірына, 16 год

Міронава Варвара, 10год

“Зюзя на дварэ –куцця на стале”

узорная студыя дэкаратыўна-прыкладнога

мастацтва “Чароўны куфэрак”

педагогі: Вайцяхоўская Наталля Мікалаеўна,

Ромаш Наталія Ўладзіміраўна

ДУА “Ашмянскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Эмір Аліна, 8 гадоў

Дзікевіч Вікторыя, 10 гадоў

“Дзед Мароз у казачным горадзе” (гліна)

аб’яднанне па інтарэсах “Мастэрня”

педагог Дзікевіч Вольга Іванаўна

ДУА “Лідскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

3 месца

Лемешава Вікторыя, 12 гадоў

“Ой, Калядачкі!” (тэкстыль)

аб’яднанне па інтарэсах

“Вязанне кручком”

педагог Коласава Алена Алегаўна

ДУА “Смаргонскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Цапук Сафія, 8 гадоў

“Калядная гісторыя” (батык)

аб’яднанне па інтарэсах “Градыент”

педагог Хілінская Карына Валянцінаўна

ДУА “Краснасельскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Пабядзінская Дар’я, 12 гадоў,

Эйсмант Карына, 11 гадоў

“З Новым годам, сябры!” (змешаная тэхніка)

аб’яднанне па інтарэсах  “Дэкаратыўны дызайн”

педагог Сайко Інэса Валянцінаўна

ДУА “Бераставіцкі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Узроставая катэгорыя 13-16 гадоў

1 месца

Пучыла Вераніка, 17 гадоў

Мазала Надзея, 14 гадоў

“Добры вечар, шчодры вечар

Усім людзям на ўвесь вечар!” (кераміка)

аб’яднанне па інтарэсах “ Народная кераміка”

педагог Гассман Іна Васільеўна”

ДУА “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Сакаленка Анастасія, 14 гадоў

“Калядоўшчыкі” (выцінанка)

аб’яднанне па інтарэсах “Натхненне”

педагог Ленец Таццяна Вітальеўна

ДУА “Сярэдняя школа № 16 г. Гродна”

 

2 месца

Ігнатовіч Ангеліна, 14 гадоў

“Калядкі добрыя святкі” (тэкстыль)

педагог Жураўская Таццяна Васільеўна

ДУА “Гімназія № 7 г. Гродна”

 

Развадоўская Наталля, 13 гадоў

Чэкун Ангеліна, 11 гадоў

«Раство Хрыстова» (габелен)

аб’яднанне па інтарэсах «Лялькі»

педагог Развадоўская Надзея Канстанцінаўна

ДУА “Ваўкавыскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

3 месца

Ларыёнава Ганна, 13 гадоў

“Святло Раства” (тэкстыльная аплікацыя)

аб’яднанне па інтарэсах “Маляванка”

педагог Кастрова Надзея Ігараўна

ДУА “Смаргонскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Намінацыя “Сувенір-падарунак”

Узроставая катэгорыя 8-12 гадоў

1 месца

Сцяпура Ксенія, 10 гадоў

Цынцэвіч Дамініка, 9 гадоў

“Вясёлыя калядоўшчыкі” (кераміка)

узорная студыя мастацкай керамікі

“Казачная гліна”

педагог Круглаполава Святлана Міхайлаўна

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

“Прамень” г. Гродна”

 

2 месца

Зайцаў Максім, 12 гадоў

“Ідуць бычкі на Новы год”

аб’яднанне па інтарэсах “Пластылінавая фантазія”

педагог Васілюк Кацярына Мікалаеўна

УА “Гродзенскі дзяржаўны абласны Палац творчасці дзяцей і моладзі”

 

Арцем’ева Дар’я, 9 гадоў

Арцем’еў Арцём, 10 гадоў

“Віфлеемская зорка” (кераміка)

аб’яднанне па інтарэсах “Жывая гліна”

педагог Швец Марына Станіславаўна

ДУА “Астравецкі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

З месца

Казлоў Ягор, 10 гадоў

“Падсвечнік да свята” (гліна)

студыя дэкаратыўна-прыкладной

творчасці “Чароўная гліна”

педагог Сянкевіч Жанна Генрыкаўна

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

“Спектр” г. Гродна”

 

Баранцэвіч Усевалад, 10 гадоў

“Зімовая рапсодыя” (тканне)

аб’яднанне па інтарэсах “Калейдаскоп”

педагог Баранцэвіч Дар’я Валянцінаўна

 ДУА “ВПК Корнадзьскі дзіцячы сад-базавая школа”

Свіслачскі р-н

 

Узроставая катэгорыя 13-16 гадоў

1 месца

Чмель Алена, 14 гадоў

камплект сурвэтак  “Зорачка” (тканне)

народная студыя “Суквецце талентаў”,

майстэрня “Ткацтва”

педагог Камінская Марына Аляксандраўна

УА “Гродзенскі дзяржаўны абласны Палац творчасці дзяцей і моладзі”

2 месца

Ярмолова Беатріса, 16 гадоў

“Я знайду сабе бабулю,

Вось хажу і калядую” (тэкстыль)

педагог Генюш Вера Юр’еўна

ГУО “Сярэдняя школа № 28 г. Гродна”

3 месца

Ізафатава Ангеліна, 15 гадоў

“Калядная торбачка” (набіўная

вышыўка, тэкстыльная аплікацыя)

аб’яднанне па інтарэсах “Мазаіка”

педагог Жукоўская Валянціна Міхайлаўна

ДУА “Смаргонскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Намінацыя “Елачная цацка”

1 месца

Лешчык Марыя, 12 гадоў

Шышко Наталля, 13 гадоў

Хвесеня Марыя, 12 гадоў

“Калядная ноч” (гліна)

аб’яднанне па інтарэсах “Юны умелец”

педагог Кашуба Алла Міхайлаўна

ДУА “Слонімскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Крэчка Ганна, 16 гадоў

“Дзяўчынкі-весялінкі” (тэкстыль)

гурток “Майстэрня рукадзелля”

педагог Жук Алена Уладзіміраўна

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі г.п. Зэльва”

2 месца

Пашэнка Дар’я, 13 гадоў

Пачабут Алеся, 12 гадоў

“Калядны калейдаскоп” (тэкстыль)

аб’яднанне па інтарэсах “Чароўны куфэрак”

педагог Кавальчук Марына Іванаўна

УА “Гродзенскі дзяржаўны абласны Палац творчасці дзяцей і моладзі”

 

Жлоба Ганна, 9 гадоў

Варава Мікалай, 9 гадоў

Камінскі Максім, 8 гадоў

Камінскі Даніла, 11 гадоў

“Чароўныя ліхтарыкі” (тканне)

народная студыя “Суквецце талентаў”,

майстэрня “Ткацтва”

педагог Камінская Марына Аляксандраўна

УА “Гродзенскі дзяржаўны абласны Палац творчасці дзяцей і моладзі”

 

Абрамава Мірра,12 гадоў

“Шары елачныя” (тэкстыль)

аб’яднанне па інтарэсах “Искусство рукоделия”

педагог Маслава Ірына Пятроўна

ДУА “Сярэдняя школа № 4 г. Ліды”

3 месца

Венско Юлія, 12 гадоў

“Чароўныя цацкі” (тэкстыль)

аб’яднанне па інтарэсах “Сяміцвецік”

педагог Лойка Аксана Генадзьеўна

ДУА “Слонімскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Сівец Віялета, 13 гадоў

Гарлуковіч Дзмітрый, 13 гадоў

“Зоркі пажаданняў” (змешаная тэхніка)

аб’яднанне па інтарэсах “Крынічка”

 педагог Гарлуковіч Алеся Віктараўна

ДУА “Ашмянскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

 

Намінацыя “Навагодні касцюм”

1 месца

Салалайка Валерыя, 13 гадоў

Цеслюк Ксенія, 13 гадоў

Цеслюк Паліна, 13 гадоў

Салановіч Марыя, 15 гадоў 

“Бычок-ваўняны бачок” (тэкстыль)

аб’яднанне па iнтарэсах “ Майстрыха”

педагог Салановіч Вераніка Васільеўна,

аб’яднанне па iнтарэсах “Златаручка”,

педагог Ваўковіч Лідзія Сцяпанаўна

ДУА “Мастоўскі раенны цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

2 месца

Гушта Нэлі, 10 гадоў

Атаманюк Якаў, 9 гадоў

“Мядзведзь-тапатун” (тэкстыль)

аб’яднанне па iнтарэсах “Сувенір”

педагог Чарняўская Алена Іванаўна

ДУА “Астравецкі цэнтр творчасці

дзяцей і моладзі”

Намінацыя “Спецпадарунак”

1 месца

Тулько Ксенія, 10 гадоў

“Гэй, Калядачкі…”(валянне з воўны)

педагог Садоўская Тарэса Станіславаўна

ДУА “НПК Бобравіцкі дзіцячы сад-сярэдняя школа”

Іўеўскі р-н

Варганаў Аляксандр, 15 гадоў

“Калядная ноч” (вышыўка)

аб’яднанне па iнтарэсах “Гаспадыня”

педагог Хурс Наталля Міхайлаўна

ДУА “Шчучынскі палац творчасці

дзяцей і моладзі”

 

Глушень Арына, 13 гадоў

Сурмач Наталля, 13 гадоў

“Птушкі зімой” (дэкупаж)

узорная студыя “Чароўнае шкло”

педагог Папова Галіна Андрэеўна

ДУА “Гімназія № 7 г. Гродна”

 

Намінацыя “Арт-анімацыя”

1 месца

Губко Надзея, 14 гадоў “Шчырае жаданне”

аб’яднанне па інтарэсах “Камп’ютарная графіка”

педагог Асіпук Роберт Дзмітрыевіч

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі г.Дзятлава”

2 месца

Калеснікава Елізавета, 13 гадоў

Лук’янчэнка Валерыя, 13 гадоў

Ігнатовіч Дар’я, 13 гадоў

“Другое жыцце ёлачкі”

аб’яднанне па інтарэсах “Чароўная майстэрня папье-машэ”

педагог Веленцевіч Таццяна Сяргееўна

ДУА “Іў’еускі раенны цэнтр творчасці

дзяцей і моладзі”



Количество просмотров: Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!


Вернуться в раздел Новости Дворца